18 czerwca 2019

Multi-Vendor Ultimate - pierwsza odsłona

Właśnie została opublikowana najbardziej zaawansowana edycja naszego oprogramowania - Multi-Vendor Ultimate. Zawiera ona wszystkie funkcjonalności wersji standardowej Multi-Vendor i Multi-Vendor Plus oraz  4 eksluzywne funkcjonalności:

  • Wiele storefrontów
  • Dożywotnie aktualizacje
  • Rok wsparcia technicznego VIP
  • Dostęp do kodu źródłowego aplikacji mobilnej

To największa edycja Multi-Vendor. Multi-Vendor Ultimate jest stworzony dla największych sklepów o zasięgu globalnym z wysokim budżetem i dużym ruchem na stronie.

Czym jest Multi-Vendor?

Multi-Vendor to profesjonalne oprogramowanie do stworzenia systemu marketplace online. Oprogramowanie samo się hostuje: instalujesz Multi-Vendor na serwerze i otrzymujesz w pełni funkcjonalny program, podobny do Amazon czy Etsy.

Na ten moment, dostępne są trzy edycje Multi-Vendor:

  • Multi-Vendor to standardowa wersja dla małych i średnich biznesów. Zawiera wszystkie funkcje potrzebne aby skonfigurować i otworzyć sklep.
  • Multi-Vendor Plus to wersja rozszerzona z 7 funkcjonalnościami niedostępnymi w edycji standardowej. Idealna dla dużych biznesów.
  • Multi-Vendor Ultimate to najbardziej zaawansowana edycja z eksluzywnymi funkcjonalnościami. Dobry wybór dla dużych firm i korporacji.

Sprawdź tabelę porównawczą aby poznać szczegóły.

Eksluzywne funkcjonalności wersji Ultimate

CS-Cart Multi-Vendor Ultimate posiada 4 funkcjonalności, których nie ma w innych edycjach:

1. Wiele storefrontów. Możesz stworzyć kilka różnych storefrontów na różnych domenach i kontrolować je przez jeden panel administracyjny. Poniższy film wyjaśnia, jak dokładnie to działa:

2. Pełne wsparcie techniczne VIP na okres 1 roku przez online czat. Jeśli będziesz miał pytanie lub w twoim sklepie pojawią się błędy, nasz zespół wsparcia techniczego potraktuje je z najwyższym priorytetem. Normalnie nasze wsparcie techniczne jest płatne. Licencja Ultimate daje ci wsparcie techniczne za darmo. Dla edycji standardowej i Plus trwa ono 90 dni, dla Ultimate - 1 rok wsparcia VIP.

3. Dożywotnie aktualizacje. Ważne jest aby regularnie aktualizować sklep, aby otrzymać nowe funkcjonalności i poprawki bezpieczeństwa. Na przykład, regularnie dostosowujemy oprogramowanie do najnowszych technologii, takich jak PHP 7, oraz publikujemy nowe funkcjonalności takie jak szybkie składanie zamówienia. Użytkownicy Multi-Vendora normalnie muszą opłacać roczną subskrypcję aktualizacji. Zakup licencji daje jednak darmowy dostęp do aktualizacji. Dla edycji standardowej i Plus trwa on rok, dla Ultimate - dożywotnio.

4.Dostęp do kodu źródłowego aplikacji mobilnej. 79% klientów składa zamówienia z urządzeń mobilnych. A 40% z nich przechodzi do konkurencji przez złe doświadczenia zakupowe. Bardzo ważne zatem jest aby zaoferować klientom aplikację mobilną umożliwiającą korzystanie ze sklepu. Multi-Vendor Ultimate daje ci nie tylko aplikację mobilną ale też dostęp do jej kodu źródłowego, więc możesz ją dostosować do swoich potrzeb.

Jak zakupić Multi-Vendor Ultimate

Multi-Vendor Ultimate można zakupić przez naszą stronę internetową. Sprawdź tabelę porównawczą i zobacz różnice pomiędzy poszczególnymi edycjami oprogramowania.

Jeśli już posiadasz Multi-Vendor, musisz zapłacić jedynie różnicę w cenie do licencji Ultimate. Upewnij się że posiadasz najnowszą wersję Multi-Vendor, aby móc korzystać z funkcjonalności wielu storefrontów.

 

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica