26 wbudowanych tłumaczeń (wersji językowych)

Przyciągnij sprzedawców z wielu państw. Język cię nie ogranicza - Multi-Vendor jest przetłumaczony na 26 języków.

Tłumaczenie nie jest maszynowe - zostało przygotowane przez tłumaczy z całego świata. Zmienne językowe są tłumaczone globalnie: w sklepie, panelu głównym i panelach sprzedawców.

Możesz w łatwy sposób przygotować różne wersje językowe produktów, kategorii i stron informacyjnych.

W każdej chwili możesz przez panel administracyjny załadować najnowsze tłumaczenia.

Do programu możesz dodać dowolny język i samodzielnie przygotować dla niego tłumaczenie. Nic Ciebie nie ogranicza !

Zaawansowany system zarządzania zamówieniami

Zaoferuj swoim klientom sprawny proces zamawiania produktów. Twój marketplace może zawierać tysiące lub nawet miliony produktów. Co się stanie, jeśli klient zakupi 2 produkty z dwóch różnych sklepów ? W Multi-Vendor, klient nie będzie musiał składać dwóch osobnych zamówień. Wystarczy jedno, które opłacane jest raz. Jednak z punktu widzenia obu sprzedawców tworzone są osobne zamówienia dla każdego, zawierające tylko ich produkty.

Bez precyzyjnych analiz sprzedaży i raportów nie da się prowadzić sklepu internetowego z sukcesem. Co w tej sprawie oferuje Multi-Vendor? Integrację z Google Analytics, dzięki której uzyskasz dokładne dane o twoich klientach. Dzięki tym danym, twój marketing będzie znacznie bardziej efektywny. Co najważniejsze, Google Analytics jest darmowe! Inne wbudowane narzędzie to Raporty Sprzedaży, które przygotowuje statystyki o sprzedaży w twoim sklepie w formie wykresów i tabel.

Konfigurowalne plany sprzedawców

Zarabiaj więcej dzięki miesięcznym planom dla sprzedawców. W systemie Multi-Vendor, możesz stworzyć plany subskrypcji dla sprzedawców, z różnymi warunkami i limitami.

Plany sprzedawców mogą znacznie zwiększyć twoje dochody. Przede wszystkim, zamiast prowizji od sprzedaży, możesz pobierać od sprzedawców miesięczną opłatę za korzystanie z twojego marketplace.

Prowizje są ustalane osobno dla każdego planu, a sprzedawca po prostu wybiera najlepszą dla niego opcję. Rozwiązuje to problem z ręcznym ustawianiem prowizji dla każdego sprzedawcy.

Osobny mini-sklep dla każdego sprzedawcy

Pozwól sprzedawcom promować twój internetowy pasaż handlowy. W systemie Multi-Vendor eCommerce, sprzedawcy mogą mieć swój własny mini-sklep wewnątrz pasażu. Adres URL mini-sklepu zawiera nazwę firmy sprzedawcy. Mogą oni rozesłać ten adres aby przyciągnąć klientów. Może być on również promowany jako osobny sklep. Mini-sklepy zawierają:

 • opis firmy sprzedawcy
 • logo
 • produkty
 • filtry produktów

Wystarczy kilka minut, aby sprzedawca mógł skonfigurować własny mini-sklep.

Zaawansowany system wypłat dla sprzedawców

Automatyczne wypłaty dla sprzedawców oszczędzają 90% twojego czasu. Zarządzanie płatnościami jest najważniejszą częścią każdego sklepu internetowego. Musisz zarządzać prowizjami i rozkładem płatności wśród sprzedawców, każdego dnia.

W Multi-Vendor, możesz używać automatycznych lub manualnych wypłat dla sprzedawców. Automatyczne wypłaty są sterowane przez wbudowaną funkcjonalność PayPal Adaptive payments, Przelewy24 Marketplace lub PayU Marketplace Dodatki te rozsyłają wypłaty między sprzedawców oraz automatycznie robią przelewy prowizji dla administratorów. Nie musisz się martwić o zarządzanie swoimi finansami.

Multi-Vendor i dodatki do płatności zrobią to za ciebie! Jeśli jednak zdecydujesz się na opcję manualnych wypłat, możesz dokładnie śledzić ile i któremu sprzedawcy zostało wypłaconych pieniędzy.

Osobny panel dla sprzedawcy

Każdy sprzedawca w marketplace ma własny niezależny panel administracyjny. Umożliwia im to zarządzanie swoimi ustawieniami i produktami.

Panele sprzedawców zawierają wszystko, czego potrzebują sprzedawcy do zarządzania i modyfikowania swojej sprzedaży. Ich działania są całkowicie niezależne i nie wpływają na siebie wzajemnie.

W Multi-Vendor sprzedawca może:

 • zarządzać swoimi produktami, zamówieniami, filtrami, opcjami i cechami
 • dodawać administratorów swojego panelu z różnymi uprawnieniami
 • dodawać własne strony, ankiety, formularze i linki
 • sprawdzać stan konta sprzedawcy
 • ustawiać metody płatności i wysyłki
 • wybierać walutę i język
 • importować i eksportować produkty i zamówienia

KUP TERAZ

Poznaj Multi-Vendor, zaawansowany system marketplace o unikalnych możliwościach, z otwartym kodem źródłowym, setkami dodatkowych rozszerzeń i modułów, pięknymi tematami graficznymi dostępnymi od ręki.

Multi-Vendor system marketplace

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica