Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Addon umożliwia pokazywanie na liście sprzedawców tylko tych którzy mają określoną ilość aktywnych produktów. W ten sposób możemy ukryć sprzedawców którzy nic nie sprzedają i pokazać sprzedawców, mających  produkty w ofercie, które zostały zmoderowane i są aktywne.

Rozszerzenie umożliwia automatyczne akceptowanie sprzedawców po rejestracji bez konieczności wykonywania dodatkowych akcji po stronie panelu administracyjnego przez właściciela marketplace.

Automatyczna aktywacja sprzedawców (ss_vendor_auto_approve)

Połącz Multi-Vendor w systemem Baselinker i daj swoim sprzedawcom więcej możliwości. Dodatek w pełni integruje program Multi-Vendor umożliwając wymianę danych o produktach oraz zamówieniach a także pośrednią integrację z serwisem aukcyjnym Allegro.

Integracja z Baselinker (ss_baselinker)

Addony do Multi-Vendor

Rozszerzenie umożliwia wyłączenie wyświetlania wybranych pól profilu w zależności od wybranej metody wysyłki. W prosty sposób można wyłączyć niepotrzebne pola profilu i skrócić czas do finalizacji zamówienia.

Rozszerzenie umożliwia automatyczne tłumaczenie opisów w sklepie z użyciem serwisu Deepl.com. Zaawansowana technika AI zapewnia niezrównaną dokładność tłumaczeń. Sieci neuronowe DeepL są w stanie wychwycić nawet najdrobniejsze niuanse i odtworzyć je w tłumaczeniu w sposób niespotykany w innych serwisach.

Rozszerzenie umożliwia wystawienie faktur bezpośrednio z zamówień poprzez serwis Fakturownia.pl. Łatwo i szybko możesz wysłać fakturę za zamówienie do klienta. Wystawiasz fakturę bezpośrednio z zamówienia i jest ona automatycznie wysyłana do klienta mailem.

Rozszerzenie umożliwia ograniczenie liczby zdjęć dodawanych do produktu i jego opisów przez sprzedawców. W konfiguracji dodatku można ustawić osobne limity ilości zdjęć przy produkcie, w opisie produktu i w skróconym opisie produktu.

Pozwól sprzedawcom ustawiać własne promocje i ustawiaj globalne promocje z warunkami na sprzedawców. Ustaw warunki na wartość produktów zakupionych u sprzedawcy, daj darmową dostawę za zakup za określoną wartość i konkretnego sprzedawcy.

Rozszerzenie umożliwia sprzedawcom tworzenie własnych drzew kategorii oraz przypisywanie do nich produktów. Stworzona struktura kategorii jest wyświetlana w sklepach sprzedawców w osobnym bloku, niezależnie od głównego drzewa kategorii w marketplace.

Rozszerzenie umożliwia ustawienie praw dostępu sprzedawców do poszczególnych panelu administracyjnego. W ten sposób można ograniczyć sprzedawcom np. możliwość dodawania nowych opcji produktów czy modyfikowania danych klientów.

Ustawianie praw dla sprzedawców (ss_vendor_permission)