Addon umożliwia pokazywanie na liście sprzedawców tylko tych którzy mają określoną ilość aktywnych produktów. W ten sposób możemy ukryć sprzedawców którzy nic nie sprzedają i pokazać sprzedawców, mających  produkty w ofercie, które zostały zmoderowane i są aktywne.

Autoryzuj się w jednym marketplace Multi-Vendor i pracuj w innych już bez powtórnego logowania. Addon umożliwia jednoczesne logowanie się administratora do dwóch lub więcej panelów administracyjnych lub klientów do dwóch lub więcej różnych sklepów, jeśli adres e-mail konta w obu sklepach jest taki sam i użytkownik jest poprawnie zalogowany w sklepie bazowym.

Wspólne logowanie (ss_auth_common)

Połącz Multi-Vendor w systemem Baselinker i daj swoim sprzedawcom więcej możliwości. Dodatek w pełni integruje program Multi-Vendor umożliwając wymianę danych o produktach oraz zamówieniach a także pośrednią integrację z serwisem aukcyjnym Allegro.

Integracja z Baselinker (ss_baselinker)

Addony do Multi-Vendor

Rozszerzenie umożliwia wyłączenie wyświetlania wybranych pól profilu w zależności od wybranej metody wysyłki. W prosty sposób można wyłączyć niepotrzebne pola profilu i skrócić czas do finalizacji zamówienia.

Rozszerzenie umożliwia wystawienie faktur bezpośrednio z zamówień poprzez serwis Fakturownia.pl. Łatwo i szybko możesz wysłać fakturę za zamówienie do klienta. Wystawiasz fakturę bezpośrednio z zamówienia i jest ona automatycznie wysyłana do klienta mailem.

Rozszerzenie umożliwia ograniczenie liczby zdjęć dodawanych do produktu i jego opisów przez sprzedawców. W konfiguracji dodatku można ustawić osobne limity ilości zdjęć przy produkcie, w opisie produktu i w skróconym opisie produktu.

Pozwól sprzedawcom ustawiać własne promocje i ustawiaj globalne promocje z warunkami na sprzedawców. Ustaw warunki na wartość produktów zakupionych u sprzedawcy, daj darmową dostawę za zakup za określoną wartość i konkretnego sprzedawcy.

Importuj szybko i skutecznie pliki xml od dostawców. Skorzystaj z mapowania kategorii i łączenia kategorii z pliku xml z kategoriami ze sklepu. Importuj wiele zdjęć do produktów zawartych z pliku xml. Skorzystaj z elastyczności mapowania pól i importuj swobodnie cechy do produktów.

Rozszerzenie umożliwia ustawienie praw dostępu sprzedawców do poszczególnych panelu administracyjnego. W ten sposób można ograniczyć sprzedawcom np. możliwość dodawania nowych opcji produktów czy modyfikowania danych klientów.

Ustawianie praw dla sprzedawców (ss_vendor_permission)

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655