22 listopada 2021

Wstęp do Multi-Vendor 4.14.1

W Multi-Vendor 4.14.1 dostępny będzie całkowicie nowy panel administracyjny dla sprzedawców, nowe opcje płatności, uproszczona procedura przyjmowania sprzedawców i wiele nowych funkcjonalności.

Multi-Vendor 4.14.1 jest na razie dostępny wyłącznie jako wersja Beta dla deweloperów, ale wkrótce zostanie opublikowany jako pełna aktualizacja programu.

W tym artykule omówimy najważniejszą funkcjonalność - nowy panel administracyjny dla sprzedawców.

Jedną z głównych wartości programu CS-Cart Multi-Vendor jest mnogość dostępnych funkcjonalności. Problem w tym, że sprzedawcy często nie potrzebują ich wszystkich. Niektórzy sprzedawcy nigdy nie sprzedawali swoich produktów online i nie mieli styczności z oprogramowaniem eCommerce. Dla nich najlepiej by było, aby system pozwalał po prostu załadować produkty i natychmiast rozpocząć sprzedaż.

Aby przyspieszyć proces wdrażania sprzedawców, wprowadzamy nowy panel administracyjny dla sprzedawców w wersji Multi-Vendor 4.14.1. Umożliwia on pełną konfigurację interfejsu dodawania produktów dla sprzedawcy aby był prosty w użyciu.

W konfiguracji dodatku można wyłączyć praktycznie każdą zakładkę oraz każde pole dostępne podczas tworzenia produktu.

Możliwe jest też dostosowanie kolorystyki panelu sprzedawców, tak aby współgrała z szatą graficzną Marketplace.

Sam panel sprzedawcy przeszedł też duże zmiany w wyglądzie. Menu główne zostało przeniesione na do lewego paska, a treść aktualnie przeglądanej strony wypełnia niemal całe okno przeglądarki.

Ale to nie wszystko, co nadejdzie wraz z wersją 4.14.1! Inne ważne zmiany, które pojawią się zarówno w wersji CS-Cart jak i Multi-Vendor to:

▪     Integracja z Tilda. Tilda to program do budowania stron internetowych, umożliwiający szybkie tworzenie stron w CS-Cart które będą informować użytkowników o przecenach i innych ważnych wydarzeniach w sklepie. 

▪     Kategorie dla storefrontów. Każdy storefront może być osobnym Marketplace z włąsnym drzewem kategorii. Tylko dla wersji Multi-Vendor Ultimate.

▪     Integracja z Stripe Connect Express. Szybsza rejestracja kont w systemie Stripe, z niższymi opłatami.

CS-Cart Multi-Vendor 4.14.1 zostanie opublikowany już wkrótce - gdy tylko nowa wersja będzie dostępna, opublikujemy artykuł z opisem nowych funkcji.

 

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica