07 września 2019

Multi-Vendor Ultimate: Nowa aktualizacja już jesienią

W czerwcu, opublikowaliśmy najbardziej rozbudowaną wersję oprogramowania marketplace CS-Cart Multi-Vendor - Ultimate. Multi-Vendor Ultimate zawiera wszystkie funkcjonalności wersji zwykłej oraz Plus, oraz 4 ekskluzywne funkcjonalności:

  • Wiele storefrontów umożliwiających stworzenie wielu marketplace’ów na różnych domenach i kontrolowania ich na jednym panelu administracyjnym.

  • Darmowe priorytetowe wsparcie techniczne przez czat online na okres jednego roku.

  • Darmowe dożywotnie aktualizacje — posiadacze Multi-Vendor Ultimate nie muszą kupować rocznej subskrypcji aktualizacji

  • Dostęp do kodu źródłowego sklepu — możliwość dostosowania najmniejszych szczegółów aplikacji mobilnej do twojego biznesu.

Tej jesieni, wypuścimy dużą aktualizację do Multi-Vendor Ultimate, która przeniesie koncepcję wielu storefrontów na nowy poziom.

Od publikacji Multi-Vendor Ultimate, dyskutowaliśmy z użytkownikami oraz sprzedawcami oprogramowania, o tym jak możemy je poprawić. Bazując na waszych odpowiedziach, wprowadzamy bardzo ważne poprawki do systemu Ultimate, które zostaną dodane do waszych sklepów już tej jesieni.

Nowe funkcjonalności

Wszystkie usprawnienia są związane z funkcjonalnością wielu sklepów podpiętych do jednego panelu administracyjnego:

Przypisywanie metod płatności i wysyłki osobno do każdego storefrontu

Ta funkcja jest szczególnie przydatna jeśli sprzedawcy w twoim sklepie pochodzą z różnych krajów. Możesz zaoferować klientom najwygodniejsze dla nich metody płatności oraz sposoby wysyłki, w zależności od ich lokalizacji.

 

Apple Pay dla Wielkiej Brytanii, Google Pay dla Australii

Ustawianie  bloków oraz tematów graficznych osobno dla każdego storefrontu

Teraz możesz ustawić design sklepu osobno dla każdego sprzedawcy. Potrzebujesz jasnego tematu graficznego dla sklepu w Australii oraz ciemnego dla Wielkiej Brytanii? Możesz to zrobić bardzo łatwo. Tak samo można też skonfigurować wygląd bloków.

Osobny plik robots.txt dla każdego storefrontu

Administrator sklepu będzie mógł osobno dla każdego storefrontu wybrać web crawlery oraz roboty sieciowe, które mogą skanować sklep.

Zapraszamy do śledzenia aktualizacji na naszej stronie.

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica