21 kwietnia 2019

Edytowanie wyglądu sklepu sprzedawcy w Multi-Vendor Plus

W Multi-Vendor Plus została dodana możliwość zmiany wyglądu mini-sklepu sprzedawcy. Funkcjonalność ta jest wbudowana w oprogramowanie i nie wymaga instalowania dodatkowych modułów. Aby ją aktywować, należy wejść w zakładkę Ustawienia->Sprzedawcy jako główny administrator:

W tej zakładce należy zaznaczyć pola “Zezwalaj sprzedawcom na edycję wyglądu” i “Zezwalaj sprzedawcom na zarządzanie stylami tematu”.

Po zaznaczeniu tych pól, sprzedawcy uzyskują dostęp do zakładki Projektowanie, w której znajduje się edytor wizualny strony, oraz edytor ustawień bloków (normalnie cała zakładka jest niewidoczna dla sprzedawców).

W edytorze wizualnym możemy zmienić czcionkę tekstów w mini-sklepie sprzedawcy, kolory menu, oraz wstawić własne fragmenty kodu CSS. Na poniższym przykładzie zostały zmienione kolory filtrów produktów, kategorii sprzedawcy oraz cen produktów:

Edytor układu bloków służy do zmiany umiejscowienia poszczególnych elementów strony. Tutaj zamieniono miejscami opis sprzedawcy oraz kategorie produktów, w których posiada on produkty:

Ostateczny efekt wygląda tak:

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica