16 września 2023

CS-Cart Multi-Vendor No-Code - platforma Marketplace w chmurze

Z Multi-Vendor No-Code, możesz szybko i tanio rozpocząć sprzedaż w swoim marketplace, i przenieść się na wersję serwerową Multi-Vendor w dowolnym wygodnym dla ciebie momencie. 

Czym jest Multi-Vendor No-Code

Multi-Vendor No-Сode to platforma funkcjonująca w chmurze, umożliwiająca założenie własnego Marketplace szybko, tanio i bez umiejętności technicznych.

To wciąż ten sam program CS-Cart Multi-Vendor,  zawierający ponad 500 funkcjonalności, 70 metod płatności i wysyłki, aplikację mobilną i 50 wbudowanych dodatków. Tylko że nie wymaga zakupu hostingu i jakichkolwiek umiejętności programistycznych.

Jakie problemy rozwiązuje Multi-Vendor No-Code 

Gdy przedsiębiorcy zakładają własny Marketplace sprzedający produkty z pewnej niszy, chcą zrobić to jak najszybciej i zaoszczędzić pieniądze. Budowanie takich projektów na własnych hostingach jest ryzykowne: taki platformy zazwyczaj mają wyższe koszty i wymagają pewnych umiejętności aby uruchomić i dostosować Marketplace. 

Te czynniki nieuchronnie prowadzą do wyższych wydatków, problemów z hostingiem i opóźnieniami w dostarczaniu nowych funkcji. To nieakceptowalne dla nowych projektów, zwłaszcza systemów Marketplace.

Multi-Vendor No-Code pomaga małym biznesom i firmom jednoosobowym uruchomić własny Marketplace w kilka dni, za rozsądną opłatę miesięczną. Zero problemów technicznych, zero kupowania hostingów. A najlepsze jest to, że później taki Marketplace można bez problemu przenieść na standardową, serwerową wersję Multi-Vendor gdy twój sklep będzie potrzebował więcej przestrzeni na rozwój.

Dlaczego Multi-Vendor No-Code jest idealny dla małych Marketplace z potencjałem wzrostu

Zacznij szybko, skaluj się mocno — słyszeliście to od nas wiele razy. Multi-Vendor No-Code to idealny “starter pack” dla przedsiębiorców zapoznających się z systemami Marketplace.  Możesz zacząć pracę z systemem szybciej, płacisz jedynie stałą opłatę miesięczną i masz możliwość przeniesienia danych ze swojego systemu na droższe, potężniejsze wersje programu Multi-Vendor. 

Wersja No-Code daje ci nasz sprawdzony system Marketplace Multi-Vendor, zawierający ponad 500 funkcjonalności, 50 wbudowanych dodatków, metod płatności i metod wysyłki, aplikację mobilną (dla niektórych planów) oraz wiele innych. 

Ale w przypadku wersji No-Code, nie musisz się męczyć z instalacją, zarządzaniem serwerem, kodowaniem i hostingiem. A to wszystko za małą comiesięczną opłatą, Nie możesz wprowadzać modyfikacji do programu i instalować zewnętrznych dodatków. To odróżnia No-Code od serwerowych wersji Multi-Vendora.

Co otrzymujesz w Multi-Vendor No-Code

  • Profesjonalna platforma. Wykorzystaj pełny potencjał systemu Multi-Vendor oraz jego potężnych funkcjonalności.

  • Szybki start. Twój Marketplace, dostosowany do twoich wymagań i potrzeb, będzie gotowy w kilka dni.

  • Rozsądne koszty. Zapomnij o wielkich inwestycjach - Multi-Vendor No-Code jest dostępny już za 75 USD miesięcznie. Żadnych dodatkowych opłat za hosting i wsparcie.

  • Nie wymaga umiejętności technicznych. Multi-Vendor No-Code nie wymaga żadnej specjalistycznej konfiguracji. Każdy może z niego skorzystać.

  • Brak problemów z hostingiem. W cenie programu znajduje się przygotowany przez nasz hosting, w lokalizacji dopasowanej do ciebie.

  • Obsługa klienta. Wsparcie techniczne, porady, najlepsze praktyki w pracy z Marketplace - to wszystko zawiera się w opłacie za program.

  • Automatyczne aktualizacje. Twój Marketplace będzie zawsze zawierał najbardziej aktualną wersję oprogramowania. Aktualizacje nie wymagają od ciebie żadnych działań.

  • Łatwy wzrost. Możesz w dowolnym momencie wyemigrować z rozwiązania No-Code na wersję serwerową programu Multi-Vendor.

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica