21 grudnia 2022

Linia produktów Multi-Vendor przechodzi na system subskrypcyjny od grudnia 2022 roku

Od 1 grudnia, będziesz mógł wybrać pomiędzy rozwiązaniem w chmurze Multi-Vendor No-Code w ramach comiesięcznych płatności lub rozwiązaniem serwerowym Multi-Vendor w ramach płatności corocznych. Dostępne jest też rozwiązanie serwerowe Multi-Vendor za jednorazową płatność.

Wprowadzamy zmiany do naszych produktów, umożliwiając zakup oprogramowania w modelu subskrypcyjnym. Subskrypcje są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. W tym poście krótko omówimy nowe produkty Multi-Vendor i pomożemy ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Multi-Vendor No-Code w ramach płatności miesięcznych. To jest program Multi-Vendor hostowany na naszych serwerach i regularnie aktualizowany. Nie otrzymujesz dostępu do kodu źródłowego programu - dostępny jest tylko interfejs API w ramach droższych planów. To rozwiązanie uwalnia cię od problemów z hostingiem i aktualizacjami programu. Możesz łatwo przenieść się na system No-Code z dowolnego naszego produktu działającego na twoim serwerze. 

Multi-Vendor na serwerze w ramach płatności corocznych. To jest aktualny Multi-Vendor Standard, Plus i Ultimate ale w ramach rocznej licencji, którą trzeba odnawiać. To stare, dobre rozwiązanie dające dostęp do kodu źródłowego i które można uruchomić na dowolnym hostingu. Subskrypcja zawiera też dostęp do aktualizacji i wsparcia technicznego.

Multi-Vendor na serwerze w ramach płatności jednorazowej. Multi-Vendor Ultimate Unlimited to najbardziej zaawansowany i bogaty w funkcje produkt w linii Multi-Vendor. Zawiera wszystkie funkcjonalności z subskrypcji Ultimate, plus dożywotnie darmowe aktualizacje i dostęp do kodu źródłowego aplikacji mobilnej. To najlepsze rozwiązanie dla dużych firm z zespołami developerów.

Jak te zmiany wpłyną na ciebie?

Jeżeli już posiadasz CS-Cart Multi-Vendor

Aktualni klienci, którzy zakupili dożywotnie licencje będą mogli nadal korzystać z systemu Multi-Vendor - bez corocznych płatności. Będą otrzymywać aktualizacje do nowych wersji (przez odnawianą lub dożywotnią subskrypcję) i wsparcie techniczne poprzez naszą Pomoc Techniczną.

Jednak nowe licencje będą dostępne tylko w systemie subskrypcyjnym. Za wyjątkiem Ultimate Unlimited - jest ona dostępna w ramach jednorazowej płatności.  

Jeżeli chcesz kupić nową licencję

Jeżeli nie posiadasz licencji CS-Cart Multi-Vendor lub chcesz dokupić kolejną, masz dwie opcje:  

1. Zacząć tak tanio, jak to możliwe

2. Od razu zakupić końcową wersję systemu

Dla przedsiębiorców który chcą powoli wejść w rynek e-commerce, obniżamy próg wejścia. Możesz zakupić Multi-Vendor No-Code za małą miesięczną opłatę i przenieść się później na wariant serwerowy z płatnością coroczną. Możesz też zacząć od tego wariantu i potem rozwinąć biznes wykupując licencję Ultimate Unlimited.

Dla przedsiębiorców którzy chcieliby zakupić oprogramowanie i korzystać z niego bez corocznych płatności, polecamy licencję serwerową Ultimate Unlimited. Możesz też zacząć od jednego z naszych droższych produktów w wersji subskrypcyjnej - Plus lub Ultimate.. 

Dlaczego zmieniamy model z jednorazowej płatności na subskrypcyjny?

Aby dotrzeć z produktem do większej grupy klientów. Chcemy obniżyć barierę wejścia na rynek marketplace dla nowych przedsiębiorców. Chcemy, żeby więcej firm mogło sobie pozwolić na założenie własnego marketplace. Rozwiązanie SaaS (no-code) z małą opłatą miesięczną jest najlepszą opcją aby osiągnąć ten cel - zacząć szybko i tanio. Możliwość prostej migracji na systemy serwerowe pozwoli przedsiębiorcom rozwijać biznes relatywnie łatwo. 

Aby zwiększyć odsetek sukcesów Marketplace opartych na Multi-Vendor.  Model subskrypcyjny bazuje na współpracy z klientami. Subskrypcje pozwolą nam więcej inwestować w produkty i usługi, takie jak audyty techniczne dla Marketplace naszych klientów. Ciągła ewolucja produktów, solidna obsługa klienta i wsparcie techniczne na każdym etapie rozwoju Marketplace to przepis na sukces.

FAQ

Q: Jakie są ceny nowych produktów?

A: Ceny za miesięczne i roczne subskrypcje, oraz za jednorazową płatności Ultimate Unlimited zostaną ogłoszone 1 grudnia 2022 roku.

Q: Czy będę mógł zaktualizować moją licencję Multi-Vendor Standard do bardziej zaawansowanej, jak Plus czy Ultimate po tych zmianach?

A: Jedyną możliwością zaktualizowania starej licencji do droższej wersji (na przykład ze Standard do Plus) będzie zakup podczas promocji na Czarny Piątek. Po tym czasie możliwa będzie jedynie aktualizacja do Ultimate Unlimited, lub przejście na wybrany model subskrypcyjny.

Q: Czy przejście na model subskrypcyjny oznacza, że już nie posiadam licencji a jedynie ją wynajmuję?

A: Nie, nadal posiadasz licencję. Po prostu dożywotnia licencja zmienia się w roczną.

Skontaktuj się z nami

biuro@multi-vendor.pl

+48 661 661 964

+48 698 780 870

whatsapp: +48 788 538 655

Odwiedź  nas

SoftSolid (CS-Cart Polska)

ul. Sportowa 14

62-090 Rokietnica